معرفی مستر بلیط فروشنده‌ای معتبر برای خرید بلیط

25 خرداد، 1399
25 خرداد، 1399
مدت مطالعه :
خرید بلیط از طریق سامانه مستر بلیط  بسیار کار راحتی است! کافی‌ست مسیر و تاریخ مدنظر را مشخص کنید. ِمستر بلیط تمامی خدمات مورد نیازتان را جست و جو می‌کند و مناسب‌ترین قیمت‌های بلیط را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مِستر بلیط اولین وب سایت معتبری می‌باشد که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را  به صورت یکجا امکان پذیر کرده است. این سامانه خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است و زیر نظر سازمان‌های مربوطه فعالیت می‌کند. اپلیکیشن اندروید و  iOS مستر بلیط نیز برای تلفن همراه طراحی شده و قابل دانلود نیز است.
شرایط و مقررات عمومی
لطفا قبل از استفاده و بهره گیری از هرگونه اطلاعات و خدمات توسط این وب سایت، شرایط و مقررات استفاده از آن را با دقت مطالعه کنید. با دسترسی، استفاده و بهره مندی از هر یک از محتوا، اطلاعات و خدمات وب سایت مِستر بلیط که عرضه کننده خدمات بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است، شما موافقت خود را با شرایط و مقررات اعلام می‌کنید. لطفا اگر حتی با یکی از موارد زیر موافق نیستید، از خرید بلیط توسط این وب سایت خودداری نمایید.
استفاده از محتوای وب سایت مِستر بلیط فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. هرگونه سوء استفاده از محتوای این وب سایت پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت. استفاده تجاری از محتوای این وب سایت با توافق کتبی دو طرف امکان پذیر می‌باشد.
مِستر بلیط موظف به حفظ و نگهداری اطلاعات ثبت شده مسافرین خود خواهد بود و اطلاعات تنها بر اساس درخواست‌های قانونی در اختیار مراجع قانونی قرار می‌گیرد. مِستر بلیط تعهد دارد که در حد توان از اطلاعات شما محافظت کرده در این زمینه فناوری مورد نیاز برای هرچه امن‌تر شدن استفاده شما از وب سایت را ارتقا دهد.
مِستر بلیط تمام تلاش خود را جهت ارائه اطلاعات کامل و صحیح خواهد کرد، ولی مسئول نقص اطلاعات شما نخواهد بود. مِستر بلیط موظف است خدمات را مطابق با آنچه فروخته است ارائه کند و در صورت بروز هرگونه خطا در نمایش اطلاعات یا انجام خدمات، مسافرین می‌توانند خرید خود را بدون پرداخت خسارت لغو کنند.
خرید بلیط هواپیما مستر بلیط
شرایط و قوانین عمومی خرید بلیط هواپیما
به همراه داشتن مدارک شناسایی  از جمله: کارت ملی، شناسنامه یا گذرنامه‌ جهت پذیرش و استفاده از بلیط الزامی می‌باشد. به یاد داشته باشید مسئولیت رعایت الزامات قانونی، درست بودن اطلاعات و اعتبار مدارک کارت ملی و شناسنامه یا گذرنامه بر عهده مراجعه کننده می‌باشد. با توجه به این که انتخاب کردن سفر و ورود اطلاعات بر عهده متقاضی است، مسئولیت هرگونه خطای احتمالی بر عهده او می‌باشد.
ارسال بلیط و اطلاع رسانی‌ها به وسیله تماس، پیامک و ایمیل انجام می‌شود. مسئولیت صحت اطلاعات تلفن همراه، تلفن ثابت و ایمیل هم بر عهده مشتری خواهد بود. در صورت عیب و نقصی در زیرساخت و عدم دریافت بلیط توسط مشتریان، مِستر بلیط مسئولیتی در این خصوص بر عهده ندارد. اما به هر حال امکان دریافت بلیط از طریق بخش پیگیری و کنسلی در وب سایت امکان پذیر است
بلیط هواپیما مستر بلیط
قوانین خرید بلیط هواپیما
پرداخت خریدار فقط به معنی درخواست خرید توسط ایشان بوده و خرید بلیط پس از گرفتن بلیط‌ها از طریق ایمیل یا پیامک قطعی همراه خواهد بود. به علت گستردگی تامین کنندگان، در برخی مواقع اختلالات شبکه‌ای رخ می‌دهد و ممکن است درخواست خریدی توسط تامین کنندگان پذیرش نشود یا نقصی در نمایش ظرفیت خالی و قیمت آن‌ها رخ دهد. در این موارد مِستر بلیط پس از اطلاع رسانی توسط مسافرین توانایی رد درخواست خرید و استرداد فوری مبلغ پرداختی را خواهد داشت.
اگر خریدار یا مسافرین درخواست استرداد واریزی بلیط کنسل شده یا خرید رد شده را دارا باشند، مبلغ استردادی به وسیله حواله بین بانکی سحاب به کارت بانکی عرضه شده طی حداکثر 72 ساعت کاری واریز خواهد شد.  همچنین امکان استرداد اعتباری در لحظه برای اعضا فراهم می‌باشد.
چنانچه به هر علتی امکان استرداد واریزی به کارت بانکی استفاده شده در هنگام خرید نباشد، مِستر بلیط امکان استرداد واریزی به کارت بانکی دیگری که خریدار یا مسافرین اعلام نمایند را خواهد داشت.
خرید بلیط هواپیما
خرید بلیط هواپیما در مِستر بلیط
شرایط و مقررات بلیط هواپیما
با توجه به این که مِستر بلیط خود صادرکننده بلیط پروازهای سیستمی می‌باشد، تمام مسئولیت‌های صدور و پیگیری هم برعهده او خواهد بود.
مستر بلیط تنها گردآورنده اطلاعات و فروشنده بلیط پروازهای چارتری بوده و مسئولیت قیمت گذاری بلیط، صدور قطعی بلیط (وجود نام مسافرین در لیست پرواز) و شرایط و مقررات کنسلی بلیط هم به عهده صادرکننده می‌باشد.
قیمت بلیط  برای کودکان در پروازهای چارتری مانند بزرگسال می‌باشد یعنی کودک بزرگتر از 2 سال، بزرگسال به حساب می‌آید.
در صورتیکه بلیط مسافرین دیگر از قبل خریداری شده است برای اضافه کردن کودک باید با کارشناسان تماس بگیرید تا در صورت امکان با همان قیمت کودک بلیط صادر شود.
امکان خرید بلیط برای نوزاد به صورت جداگانه وجود ندارد. در صورتی‌که بلیط مسافرین دیگر را از قبل خریداری کرده‌اید برای اضافه کردن نوزاد باید قبل از پرواز به فرودگاه مراجعه کنید. هر بزرگسال فقط یک نفر نوزاد را می‌تواند به همراه خود ببرد.
مبلغ بلیط پروازهای سیستمی بر اساس قیمت شرکت هواپیمایی و پروازهای چارتری بر اساس قیمت چارترکننده می‌باشد. مبالغ در بلیط درج خواهد شد و مِستر بلیط مازاد بر کارمزد مشخص خویش،‌ حق هرگونه تغییری در قیمت‌ها را ندارد. اگر خریدار بیش از مبلغ بلیط پرداخت کرده باشد مبلغ مازاد باید توسط مِستر بلیط به وی بازگردانده شود. خریدار با پرداخت اختیاری خود ضمن اطلاع از شرایط و مقررات نرخی بلیط‌ها، مبلغ پرداختی را پذیرفته است.
بر اساس مقررات سازمان هواپیمایی کشوری مسئولیت‌های کیفیت پرواز، کنسلی پرواز، تاخیر یا زود هنگام در زمان انجام پرواز و حمل و تحویل بار مسافرین بر عهده شرکت هواپیمایی برگزار کننده پرواز است.
بلیط‌هایی که صادر می‌شوند به نام مسافرین بوده و غیر قابل انتقال به دیگری می‌باشد. تمام زمان‌های درج شده در بلیط به وقت محلی می‌باشد. جدا درخواست می‌شود بلیط پروازهای چارتری چاپ شده حتما همراه مسافرین باشد ولی بلیط پروازهای سیستمی الکترونیکی است و لزومی به چاپ ندارند. در صورت بروز هرگونه مشکل در فرودگاه مهر بلیط توسط دفتر شرکت هواپیمایی جهت پیگیری‌های بعدی لازم می‌باشد.
به همراه داشتن مجوز پزشکی جهت خرید بلیط برای خانم‌های باردار، ابتلایان به بیماری‌های قلبی-عروقی، بیماری‌های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای ضعیف کننده سیستم ایمنی استفاده می‌نمایند و یا هرگونه بیماری که مانع و یا لغو سفر هوایی باشد، هنگام ورود به هواپیما ضروری می‌باشد. خرید بلیط مسافرانی که دارای شرایط خاص پرواز همچون موارد بالا یا استفاده از ویلچر و بالابر می‌باشند، باید حتما با هماهنگی مِستر بلیط انجام شود، در غیر این‌صورت مستر بلیط هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
مستر بلیط
اجاره خودرو در مِستر بلیط
اجاره خودرو
اجاره خودرو یکی از مرسوم‌ترین کارهایی می‌باشد که امروزه بیشتر گردشگران در سفر خود هر جایی از کشور انجام می‌دهند. خوشبختانه شرکت‌های معتبر در بیشتر شهرهای ایران در زمینه اجاره ماشین در حال فعالیت هستند که شما می‌توانید حتی قبل از اینکه به شهر مقصد بروید، به شکل آنلاین یک خودرو برای خود رزرو کنید
مزیت‌های اجاره خودرو
هزینه به صرفه
یکی از اصلی ترین مزایای اجاره خودرو این می‌باشد که با یک هزینه مقرون به صرفه بتوانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. اکثر مردم با وجود درآمد مناسب و خوب، می‌بایست ده سال پس انداز کنند تا قادر به خرید یک خودروی معمولی باشند. اما شما می‌توانید بدون عمری سختی کشیدن، به راحتی یک آب خوردن، با 500 هزار تومان به مدت 24 ساعت یک خودروی چند صد میلیونی را اجاره کنید و لذت ببرید. این امر مصداق عبارت "هزینه کمتر، بهره حداکثری" می‌باشد.
تنوع در انتخاب مدل خودرو
از دیگر مزیت‌های اجاره خودرو می‌توان به تنوع در انتخاب اشاره کرد. هریک از شما می‌توانید طبق بودجه‌ای که در نظر دارید هر نوع خودرویی که مد نظرتان است را انتخاب کنید. از خودروهای لوکس و مجلل گرفته تا ساده‌ترین‌شان همچون 206 و یا حتی پراید.
خودروهایی برای تشریفات
مصلما برای‌تان پیش آمده است که به همراه یک تاکسی دربستی و یا یک مهان خاص که با او موذب هستید به سفر بروید. قطعا نمی‌توانید میهمان عزیزتان را با تاکسی و اتوبوس جابجا کنید. شرکت‌های کرایه خودرو همه جوانب را مورد بررسی قرار داده‌اند. شما می‌توانید کاملا تشریفاتی یک خودروی شیک به همراه راننده آن اجاره کنید تا شما را در سطح شهر جابجا کند.
اکثرا مشتریان خودروهای اجاره‌ای کسانی می‌باشند، که به سفر می‌روند و قصد بازدید از جاذبه‌های گردشگری خارج از شهر را دارند که مسیر اتوبوس و تاکسی‌ها نمی‌باشد! و یا عروس و دامادهایی که هدف دارند برای یک شب بهترین خودرو را برای عروسی‌شان کرایه کنند.
به طور خلاصه اگر قصد سفر بین شهری را دارید و هزینه اجاره خودرو برای شما گران است ما به شما کمک می‌کنیم تا سفری ارزان و به یادماندنی بین شهری داشته باشید و از سفر خود لذت کافی را ببرید. مستر بلیط به شما کمک می‌کند تا سفرهای استانی خود را با ارزان‌ترین قیمت تجربه کنید.

برچسب(ها)
امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است ۵ / 3.6 13 نفر
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.