برای ما بنویسید

معتقدیم برای مرجع خوشمزه‌ی سفر بودن، نباید خودمان به تنهایی از سفر بنویسیم. دوست داریم شما هم در کنارمان باشید و از سفرهای‌تان بگویید و بنویسید. پس: اگر دست به قلم هستید و عاشق سفرید، دوست دارید خاطرات‌ سفرهای‌تان به گوش بقیه برسد، می‌خواهید با تجربه‌های سفرتان به افراد دیگر کمک کنید یا این‌که نویسنده‌ی محتوا دورکار هستید؛ برای‌مان بنویسید.

احمد شریفی

کمک به دیگران و تلاش برای بهترین بودن، از اهداف ما در اسمارتیزه. این اهداف، از دلایلی‌اند که به من انگیزه می‌دن هر روز صبح از خونه بزنم بیرون و بیام سر کار؛ وگرنه کی حال داره صبح زود بیدار بشه. همکارام تو اسمارتیز رو دوست دارم و چند روز که نبینم‌شون، دلم براشون تنگ می‌شه.

شیما تیموری

اسمارتیز برای من مثل یه بچه‌ی کوچولوی خوشمزه خوش‌رنگ و لعابه که تازه متولد شده و باید خیلی مواظبش بود تا بزرگ بشه. اینجا از سفر می‌گم، برای همین کار کردن با این بچه‌ی خوشمزه رو دوست دارم چون نوشتن از سفر هیچ‌وقت برام کهنه نمی‌شه.

امیرحسین سربیشه

همیشه می‌گن امید خوبه، اما امید زیادی آدم رو می‌ترسونه، تو اسمارتیز جو خوبی داریم و بچه‌ها پرامید و خستگی‌ناپذیر دارن کار می‌کنن، امیدوارم اسمارتیز رو به بهترین جاها برسونیم حتی اگه امیدمون، ناامید بشه هم قرار نیست ازش دست بکشیم به امید رشد.

مجتبی شجاع‌جو

از زمانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، پیوسته به پیشرفت و بهبود خودم فکر کردم. چراکه به نظر من اگه هرکسی به پیشرفت و بهبود خودش فکر کنه در نهایت این جامعه است که دچار پیشرفت و بهبود میشه (کلیشه به نظر میرسه اما من بهش معتقدم). توی تیم اسمارتیز در کنار فضای دوستانه و صمیمی، مصمم بودن همکارام برای پیشرفت و بهبود خیلی برام رضایت بخشه. از بودن در این تیم بسیار خوشحالم.

اپول اسدی

احتمالا خیلی کلیشه‌است اگه بگم از جایی که کار می‌کنم راضی‌ام و صمیمیت با همکارام رو می‌پسندم؛ اما ناگزیرم چون دقیقا همینه. یک تیم شاد که سفر می‌کنیم، از سفر می‌نویسیم و هر روز داریم چیزهای جدید یاد می‌گیریم.

حمیدرضا علیا

از اینکه توی جوی صمیمی و کنار همکارانی موفق مشغول به کارم خیلی خوشحالم. لبخند 😊 جزئی جدانشدنی از ماست و هر روز در تلاشیم اتفاقات خوبی رو برای خودمان و مخاطبان سایت رقم بزنیم. من می‌خوام هر روز پیشرفت کنیم و در این راه با آغوش باز پذیرای پیشنهادات و انتقادات هستم!

نهال ظاهری

همکاری با اسمارتیز به نوعی نقطه‌ی عطف زندگی من حساب میشه، چرا؟ چون باعث شده شغلی داشته باشم که پیوند خیلی نزدیکی با علائقم داره. علاوه بر این، کار کردن با تیمی حرفه‌ای که هم خودشون خلاقن و هم راه رو بر خلاقیت کارکنانشون نمیبندن، حس خیلی خوبی به من میده. اسمارتیزِ ما، هنوز قدم‌های اولش رو داره برمیداره اما ایمان داریم که با حضور این تیم حرفه‌ای و نوآور به زودی موفقیت‌های چشمگیرشو جشن خواهیم گرفت.

نوشین غلامپور

روز اولی که از "اسمارتیز" شنیدم فقط عاشقِ اسمش شدم! ولی روزای بعد، این حالِ خوبِ بین اعضای تیم بود که توجهم رو جلب کرد :) تیمی که در کنار یه هدف واحد که اونم به ثمر رسوندنِ اسمارتیزه، به پیشرفتِ تک تک اعضاش هم توجه داره. امیدوارم این آرامش تو اسمارتیز همیشه برقرار باشه :)