پیتزا ناپل شیراز

سپهر محسنی
10 فروردین، 1399
25 آذر، 1398
مدت مطالعه :
احتمالا هروقت به شیراز سفر می‌کنید، اول از همه سراغ رستوران‌های سنتی شیراز می‌روید. البته حق هم دارید؛ به هر حال محیط رستوران‌های سنتی شیراز باصفا و خیلی وسوسه‌انگیز هستند. اما اگر بخواهید تنوعی به رژیم غذایی‌تان بدهید، بد نیست به فست‌ فودی‌ها هم فکر کنید. پیتزا ناپل شیراز یکی از همین رستوران‌های فست فودی است که محبوبیتش اندازه‌ی رستوران‌های سنتی شیرازی است. با اسمارتیز همراه باشید تا با پیتزا ناپل شیراز بیشتر آشنا شوید.
بهترین زمان رفتن به رستوران
از آن‌جایی که خوردن پیتزا و فست‌فود در شب محبوب‌تر است، پیتزا ناپل شیراز نیز شب‌ها شلوغ می‌شود. این فست‌فود، 3 شعبه در شهر شیراز دارد که همگی آن‌ها نزد مسافران و محلی‌ها محبوب هستند. معمولا آخر هفته‌ها خیلی شلوغ می‌شود اما اگر تا قبل از ساعت 8.30 به این رستوران بروید، کمی خلوت‌تر است.
راه‌های دسترسی به رستوران
آدرس: استان فارس، شیراز، نیایش (شعبه اول)
استان فارس، شیراز، قدوسی (شعبه دوم)
استان فارس، شیراز، چنچنه (شعبه سوم)
سالن غذاخوری پیتزا ناپل
طبقه دوم پیتزا ناپل شعبه قدوسی
مسیر دسترسی: اگر قصد رفتن به شعبه اول را دارید می‌توانید در ایستگاه مترو شاهد پیاده شوید و از آن‌جا تا بلوار نیایش را تاکسی بگیرید. پیتزا ناپل در وسط خیابان قرار دارد. برای رفتن به شعبه چنچنه باید از خیابان نارون، وارد خیابان چنچنه شوید. در این خیابان، غذاخوری‌های زیادی کنار هم قرار دارند که یکی از آ‌ن‌ها پیتزا ناپل است. برای رفتن به شعبه قدوسی می‌توانید از خیابان محلاتی وارد بلوار قدوسی شوید و پیتزا ناپل در بلوار قدوسی غربی و کنار پیتزا پردیس قرار دارد.
تلفن شعبه نیایش (07136540921)
تلفن شعبه قدوسی (07136272446)
تلفن شعبه چنچنه (07132298411)
اطلاعات منو و ساعات دسترسی
پیتزا ناپل در سطح شهر شیراز، 3 شعبه دارد و ساعات کاری متفاوتی دارند:
شعبه نیایش: هر روز از 12 ظهر الی 12 شب
شعبه چنچنه: هر روز از 7 شب الی 12 شب
شعبه قدوسی: هر روز از 12 ظهر الی 12 شب
پیتزا ناپل دنیای پیتزاهای خوش‌مزه است. پیتزای ایتالیایی، پیتزای آمریکایی و پیتزای سبزیجات در تمامی شعبه‌های پیتزا ناپل پیدا می‌شوند. جدا از پیتزا، نان سیر، پستو، استیک، چیکن باربیکیو و هات داگ نیز جزو منوی رستوران هستند. یکی از عجیب‌ترین پیتزاهای ناپل، پیتزا نوتلا است. پیتزا نوتلا ترکیبی از شکلات نوتلا، نان تنوری پیتزا، موز و توت فرنگی است. به نظر که خوش‌مزه می‌آد! بازه قیمت رستوران از 17 هزار تومان تا 45 هزار تومان است.
دانستنی‌های قبل از رفتن به رستوران
اگر می‌خواهید بهترین پیتزای ایتالیایی عمرتان را بخورید به پیتزا ناپل شیراز بروید. مشتری‌مداری، سرویس عالی، غذای کم‌نظیر و قیمت مناسب نسبت به کیفیت، همه باعث شدند تا نام پیتزا ناپل بر سر زبان مسافران شیراز بیافتد.
پیتزا ناپل از لذیذترین میز سالادها را در بین رستوران‌های فست فودی شهر دارد.
پیتزای ناپل
آدم فقط با شکل و شمایل این پیتزا سیر می‌شود
راهنمای بازدید از رستوران
به هرکدام از شعبه‌های پیتزا ناپل که رفتید حتما پیتزا کنیباله، استیک و هات داگ را امتحان کنید. شعبه‌ی قدوسی پیتزا ناپل در دو طبقه واقع شده است. طبقه اول قسمت سالادبار است. سالادبار ناپل به‌صورت سلف سرویس است و تنوع زیادی دارد. طبقه دوم قسمت پیتزا و فست‌فود است.
موقعیت(ها)

سپهر هستم. فعلا لیسانس مهندسی برق – قدرت دارم و چون عاشق طبیعت هستم، عشقو با رشته ترکیب کردمو تمرکز کردم روی موضوع انرژی‌های تجدیدپذیر و کمک می‌کنم تا از نابودی خونه‌ی اصلیم، کرهزمین، جلوگیری بشه. سه سال پیش شروع کردم به هیچهایک و ایران‌گردی و در هر سفر چالش‌های جدیدی می‌گذرونم و خودمو دنیای اطرافمو بهتر می‌شناسم. بزرگترین آرزوم اینه همه کشورها رو بگردم و یه روزم برم مریخ! ^_^

امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است ۵ / 4.6 21 نفر
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.