راهنمای مراکز خرید بابل

سپهر محسنی
23 شهریور، 1398
23 شهریور، 1398
مدت مطالعه :
«من دو بار به بابل سفر کردم و هروقت آن‌جا بودم به پاساژ شهریار رفتم و کلی خرید کردم.» با این حال پیداکردن مراکز خرید «همه‌چی تمام» در بابل، کار سختی است چون این شهر هنوز نتوانسته در بخش فروشگاهی موفق باشد ولی ما در این مقاله سعی کردیم بهترین‌ مراکز خرید در بابل را با بررسی دقیق به شما معرفی کنیم تا هروقت عازم این شهر زیبا شدید، از خرید غافل نمانید.

مرکز تجاری شهریار بابل
یک پاساژ شیک و منظم و بهترین مرکز خرید شهر بابل با معماری زیبا و فروشگاه‌های متنوع. شاید کامل‌ترین مرکز خرید در بابل، مرکز تجاری شهریار باشد. از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در این پاساژ پیدا می‌شود و هرچه را در دیگر بازارهای شهر بابل پیدا نکردید می‌توانید در پاساژ شهریار پیدا کنید. من که خیلی این پاساژ را دوست دارم و یکی از بهترین‌ها در سطح استان مازندران است. مرکز خرید شهریار 3 طبقه دارد و می‌توان گفت بیشتر فروشگاه‌های آن به پوشاک زنان و لوازم آرایشی اختصاص دارد.
به‌دلیل تنوع کالای زیاد، پاساژ شهریار هرروز شلوغ است. چه محلی‌ها و چه گردشگران بابل همیشه به این پاساژ سر می‌زنند. از امکانات رفاهی پاساژ می‌توان به آسانسور، پله برقی، رستوران، کافی‌شاپ و سرویس بهداشتی اشاره کرد. رستوران و کافی‌شاپ در طبقه آخر هست و می‌توانید بعد از پاساژگردی و خرید به آن‌جا بروید و نفسی تازه کنید. متاسفانه پارکینگ اختصاصی ندارد ولی نگران نباشید. در اطراف پاساژ، پارکینگ خصوصی موجود است که می‌توانید از آن‌ استفاده کنید. در نزدیکی مرکز تجاری شهریار، کافه دوستان است و از پاساژ تا میدان قاضی که مملو از رستوران است و بلوار ساحلی بابل راهی نیست. پاساژ شهریار در نزدیکی پاساژ زیستان قرار دارد.
آدرس: مازندران، بابل، بلوار مدرس، خیابان توحیدی، مرکز تجاری شهریار
تلفن: 01112298058
ساعات کاری: 8:30 صبح الی 21:30 شب

پاساژ شهریار
پاساژ شهریار
مرکز خرید زیستان بابل
مرکز خرید زیستان بابل که با نام پاساژ عطر زیستان هم شناخته می‌شود نزدیک به مرکز تجاری شهریار و پاساژ 22 بهمن قرار دارد. معماری جالب و ظاهر بزرگی دارد ولی فعالیت آن به اندازه مرکز خرید شهریار نیست. بیشتر فعالیت را فروشگاه‌های طبقه همکف که رو به خیابان هستند دارند. در طبقه دوم اجناس دکوری و پوشاک هست. از مرکز خرید زیستان می‌توانید پوشاک، کیف و کفش، لباس عروسی، لباس مجلسی، اسباب بازی، اجناس کادویی، تزئییناتی و دکوری خرید کنید.
پاساژ زیستان پارکینگ با ظرفیت 200 خودرو دارد. همچنین مجهز به آسانسور، پله برقی، رستوران، کافی‌شاپ و سرویس بهداشتی است. رستوران صفویه در پاساژ عطر زیستان هست که قیمت‌های مناسب، غذای با کیفیت، فضای سنتی و پرسنل خوش برخوردی دارد.
آدرس: مازندران، بابل، چهارراه شهدا، خیابان آیت الله سعیدی، مجتمع تجاری عطر زیستان
ساعات کاری: 10 صبح الی 11 شب

مرکز خرید زیستان بابل
مرکز خرید زیستان بابل
پاساژ بزرگ بابل
یک پاساژ شیک دیگر در شهر بابل که برای خرید کت‌ و شلوار، لباس مجلسی، مانتو، پارچه و در کل پوشاک مردانه و زنانه انتخاب خوبی است. قیمت‌‌های مناسبی هم دارد. خوبی پاساژ این است که در روزهای جمعه هم از صبح تا شب درهای پاساژ باز است. پاساژ بزرگ در نزدیکی پاساژ 22 بهمن و پاساژ شهریار قرار دارد.
در نزدیکی پاساژ موزه گنجینه بابل و بلوار ساحلی بابل قرار دارند.
آدرس: مازندران، بابل، خیابان مدرس، پاساژ بزرگ بابل
ساعات کاری: 9 صبح الی 12 شب

پاساژ بزرگ بابل
پاساژ بزرگ بابل

پاساژ 22 بهمن بابل
پاساژ 22 بهمن بابل یک پاساژ کوچک خدماتی نسبتا خوب است. تنوع کالا متوسط است با قیمت مناسب. لوازم الکترونیکی، لوازم موسیقی، فرش فروشی، خیاطی و مغازه‌های خدماتی دیگر در این پاساژ وجود دارد و مردم برای خریدهای کاربردی به پاساژ 22 بهمن می‌روند.
آدرس: مازندران، بابل، خیابان مدرس


سپهر هستم. فعلا لیسانس مهندسی برق – قدرت دارم و چون عاشق طبیعت هستم، عشقو با رشته ترکیب کردمو تمرکز کردم روی موضوع انرژی‌های تجدیدپذیر و کمک می‌کنم تا از نابودی خونه‌ی اصلیم، کرهزمین، جلوگیری بشه. سه سال پیش شروع کردم به هیچهایک و ایران‌گردی و در هر سفر چالش‌های جدیدی می‌گذرونم و خودمو دنیای اطرافمو بهتر می‌شناسم. بزرگترین آرزوم اینه همه کشورها رو بگردم و یه روزم برم مریخ! ^_^

امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است ۵ / 4.3 42 نفر
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.