راهنمای شکم‌گردی در بندر انزلی

سپهر محسنی
13 شهریور، 1398
13 شهریور، 1398
مدت مطالعه :
ترکیب غذاخوردن و رستوران‌گردی در بندر انزلی، هیجان انگیز است. اروپایی کوچک در شمال ایران با ساحلی فراموش‌نشدنی که سالیانه مسافران زیادی را به خود می‌بیند. بندر انزلی پر از رستوران‌های شیک، آشپزهای حرفه‌ای و غذاهای خوش‌مزه است. اگر از چند انزلی‌چی آدرس بهترین رستوران‌های انزلی را بخواهید، هرکدام آدرس‌های مختلفی می‌دهند. اما غذا شوخی‌بردار نیست و شما لایق بهترین‌ها در سفرتان هستید. در ادامه به معرفی بهترین رستوران‌های انزلی می‌پردازیم.

رستوران عمو بهزاد
در سفر به انزلی ممکن است برای خرید به پاساژ کاسپین بروید. اگر به آن‌جا رفتید برای غذا خوردن حتما به رستوران عمو بهزاد سر بزنید. رستوران عمو بهزاد منوی سنتی با برنج محلی دارد. قیمت نسبت به کیفیت بسیار عالی است. فضای رستوران زیاد خاص نیست ولی سرویس‌دهی خوب است. آشپز، غذا را با سلیقه فراوان در بشقاب‌ها می‌چیند و اشتهای شما دوچندان می‌شود. رستوران عمو بهزاد تجربه‌ای متفاوت خواهد بود.

آدرس: گیلان، رشت، جاده انزلی، 300 متر بعد از پلیس راه خمام
تلفن: 09118183100
اینستاگرام: https://www.instagram.com/kababi_amoo_behzad/
تلگرام: https://t.me/kababi_amoo_behzad

فست فود پیتزا پیتزا انزلی
در هر شهری هستید نام فست فود پیتزا پیتزا را شنیده‌اید. این شعبه انزلی است. تقریبا شلوغ است ولی غذا زود آماده می‌شود. فضایی دنج و تمیز و پرسنل خوش برخوردی دارد. پیتزا آمریکایی را حتما امتحان کنید. قیمت اقتصادی و نسبت به کیفیت خیلی خوب است. سرویس‌دهی عالی است و جو و اتمسفر خوبی دارد. ساعات کاری از 12 ظهر تا 12 شب است و شما برای ناهار یا شام می‌توانید به فست فود پیتزاپیتزا انزلی بروید. تنها چیزی که ممکن است مشکل‌ساز باشد پارکینگ است چون باید در خیابان پارک کنید.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، خیابان طالقانی
تلفن: 013-44429620

کافه رستوران بین‌المللی گرند شف
رستوران بین‌المللی گرند شف لوکس‌ترین رستوران بندر انزلی است. سرآشپز رستوران ترکیه‌ای است و از دیگر امتیازات این مجموعه سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، فست‌فود و نوشیدنی در یک فضای دنج و دل‌پذیر است. همبرگرهای گرند شف را حتما امتحان کنید. شما می‌توانید برای ناهار یا شام به رستوران گرند شف مراجعه کنید. قیمت‌ها گران است ولی سرویس دهی، کیفیت غذا و جو رستوران عالی است. همچنین پارکینگ اختصاصی برای رستوران تعبیه شده است. شما می‌توانید پس از بازدید از آکواریوم انزلی برای صرف غذا به رستوران گرند شف سر بزنید.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، بلوار شهید فاتحی، طبقه دوم آکواریوم فانتستیک
تلفن: 013-34438597
اینستاگرام: https://www.instagram.com/grandchefanzali/

رستوران بین‌المللی گرند شف
رستوران بین‌المللی گرند شف
رستوران اکبر جوجه انزلی
حتما در سفرهای خود به شمال ایران، چندین بار نام اکبر جوجه را دیده‌اید. همه‌ی اکبر جوجه‌ها هم ادعای "اکبر جوجه اصلی" می‌کنند. اکبر جوجه انزلی که توسط برادران کلبادی اداره می‌شود، اصل نیست ولی بدون شک یکی از بهترین‌‌ها است. برادران کلبادی در تهران هم شعبه اکبر جوجه دارند.
سرویس‌دهی عالی است و در کنار سرویس‌، رب انار سرو می‌شود که حتما امتحان کنید. قیمت‌ها اقتصادی و کیفیت غذا خیلی خوب است. امکان رزرو وجود دارد و شما می‌توانید برای صرف ناهار یا شام به اکبر جوجه انزلی بروید.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، جاده رشت – انزلی
تلفن: 013-44404915

اکبر جوجه انزلی
اکبر جوجه انزلی
کافه رستوران سنتی قبیله عشق
کافه رستوران سنتی قبیله عشق، از نظر مکانی جای مناسبی برای تفریح دوستانه و خانوادگی است و اگر کودک همراه دارید، محیط بازی برای آن‌ها فراهم است. موسیقی زنده هم اجرا می‌شود که هنگام خوردن غذا واقعا لذت‌بخش است. در قسمت کافه می‌توانید چای، بستنی و قهوه سفارش دهید. پرسنل خیلی خوش برخورد هستند.
شما برای صرف میان وعده، ناهار یا شام می‌توانید به کافه رستوران سنتی قبیله عشق بروید. معماری این رستوران مانند یک قلعه است و در شب‌ها چراغ‌های دیوار ورودی روشن ‌می‌شوند و حس و حال جالبی را به مسافران القا می‌کند. اتاقک‌هایی که برای غذاخوری مهمانان طراحی شده‌اند به زیبایی و دل‌نشینی رستوران می‌افزایند. قیمت‌ها اقتصادی و منو شامل غذاهای ایرانی و فست فود است.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، نرسیده به هتل سفیدکنار
تلفن: 09118888121
اینستاگرام: https://www.instagram.com/ghabileheshghrestaurant/

رستوران ساحلی هتل دلفین
اگر در ساحل زیبای قو در حال قدم زدن یا قایق‌سواری هستید و احساس گرسنگی می‌کنید، کمی آن‌طرف‌تر رستورانی هست که غذاهای با کیفیت با مواد تازه می‌پزد و تجربه خاطره انگیزی را برای شما رقم می‌زند. نام این رستوران، رستوران ساحلی هتل دلفین است.
منوی رستوران شامل غذاهای سنتی و دریایی است و می‌توانید برای صرف ناهار یا شام به آن‌جا بروید. قیمت‌ها اقتصادی است و امکان رزرو وجود دارد. پارکینگ اختصاصی است و همچنین می‌توانید برای اقامت شبانه در هتل دلفین بمانید و به‌خاطر نزدیکی به ساحل انتخاب خوبی است. معماری هتل و رستوران دلفین بسیار دنج و دل‌پذیر است.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، خیابان اطبا
تلفن: 013-43444000-4
وبسایت: https://hotel-dolphin.net

رستوران دریاکده انزلی
رستورانی همیشه شلوغ ولی با گنجایش زیاد. منوی رستوران شامل غذاهای مختلف سنتی ایرانی است. کباب ترش و میرزا قاسمی رستوران را حتما امتحان کنید. محیط رستوران دنج و آرام و برخورد پرسنل بسیار محترمانه است. اگر در فصل تابستان به این رستوران بروید، در بدو ورود با ماست و خیار و دلار (سبزی محلی) از شما پذیرایی می‌شود تا قبل از آماده شدن سفارش نفسی تازه کنید. قیمت‌ها اقتصادی است.
رستوران دارای پارکینگ اختصاصی، تلویزیون و معماری مدرن و نمای داخلی تمام سفید است. ساعات کاری 12 ظهر الی 24 شب است و شما می‌توانید برای صرف ناهار یا شام به رستوران دریاکده انزلی مراجعه کنید.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، جاده انزلی – رشت، 2 کیلومتره مانده به دانشگاه آزاد، سمت راست
تلفن: 013-44423009
وبسایت: //daryakade.bemg.ir/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/daryakadeh/

رستوران دریاکده انزلی
رستوران دریاکده انزلی
رستوران حاج مرتضی
رستوران حاج مرتضی معروف‌ترین رستوران بندر انزلی و کیفیت غذاهایش زبان‌زد خاص و عام است. قیمت‌ها به نسبت کیفیت مناسب هستند. دارای فضایی دنج، پرسنل خوش‌برخورد و غذاهای خوش‌طعم است.
منوی رستوران شامل غذاهای سنتی و محلی است. مرغ شکم‌پر، باقلا قاتق و ماهی‌های این رستوران را حتما امتحان کنید. غذاها در زمان مناسبی حاضر می‌شوند. شما می‌توانید برای صرف ناهار یا شام به رستوران حاج مرتضی بروید. برای پارک خودرو می‌توانید از روبروی رستوران در مجاور بلوار پیشوائی و یا در کوچه کنار رستوران (کوچه تختی شماره 3) استفاده کنید.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، مابین میدان مالا و معدان معراج
تلفن: 013-44444410
وبسایت: https://www.hajmorteza.com/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/haj.morteza/

رستوران حاج مرتضی
رستوران حاج مرتضی
رستوران دریایی نیلوفر آبی انزلی
رستوران نیلوفر آبی انزلی دارای چند ویژگی شاخص است: 1. روی آب قرار دارد 2. فضای رستوران آکواریومی است 3. تزئیین رستوران سنتی و زیبا است 4. خوراک‌های دریایی، گوشت قرمز و گوشت پرندگان در این رستوران سرو می‌شوند.
روی آب قرار داشتن رستوران خود به تنهایی جذابیت خاصی است و رفت و برگشت به رستوران با قایق به‌صورت رایگان است. اگر نیاز به سوئیت داشته باشید، می‌توانید از کارکنان سوئیت اجاره کنید.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، روبروی دادگستری انزلی، خیابان استادیوم
تلفن: 013-44514100
وبسایت: //niloofareabianzali.com

رستوران نیلوفر آبی انزلی
رستوران نیلوفر آبی انزلی
کباب‌خانه برادران رضایی
کباب‌خانه برادران رضایی غذاخوری کوچک و خودمانی است که قیمت ارزان و کیفیت خوبی دارد. برخورد کارکنان خوب است و فضای رستوران کوچک و تمیز است. پلوهای رستوران با ته‌دیگ سرو می‌شوند. متاسفانه برنج خارجی به‌جای برنج خوش‌عطر گیلانی پخته می‌شود. کباب ترش را حتما در این رستوران میل کنید چون شاید بهترین کباب ترشی باشد که در انزلی می‌خورید. جوجه‌ی محلی کباب می‌شود و زیتون پرورده تازه است.
آدرس: گیلان، بندر انزلی، غازیان، خیابان طالقانی، ساما نسر
تلفن: متاسفانه شماره تلفن از رستوران در دسترس نیست.

کباب‌خانه برادران رضایی
کباب‌خانه برادران رضایی

سپهر هستم. فعلا لیسانس مهندسی برق – قدرت دارم و چون عاشق طبیعت هستم، عشقو با رشته ترکیب کردمو تمرکز کردم روی موضوع انرژی‌های تجدیدپذیر و کمک می‌کنم تا از نابودی خونه‌ی اصلیم، کرهزمین، جلوگیری بشه. سه سال پیش شروع کردم به هیچهایک و ایران‌گردی و در هر سفر چالش‌های جدیدی می‌گذرونم و خودمو دنیای اطرافمو بهتر می‌شناسم. بزرگترین آرزوم اینه همه کشورها رو بگردم و یه روزم برم مریخ! ^_^

امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است ۵ / 4.2 43 نفر
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.