راهنمای شکم‌گردی در بابلسر

8 بهمن، 1398
22 آبان، 1398
مدت مطالعه :
سفر به شمال کشور همیشه اشتهای آدم را باز می‌کند؛ این موضوع حداقل برای خود من که صدق می‌کند! اگر گذرتان به بابلسر خورد و آلارم گرسنگی دریافت کردید، به هر رستورانی سر نزنید. باید بهترین رستوران های بابلسر را پیدا کنید. رستوران‌هایی که ناامید ازشان بیرون نیایید؛ چون یکی از موارد مهم در سفر رستوران و غذا است. در لیست زیر بهترین‌ رستوران های بابلسر را ببینید و حتما امتحانشان کنید. با اسمارتیز همراه باشید.
رستوران میزبان
رستوران میزبان از بهترین رستوران های بابلسر به حساب می‌آید که در طی 20 سال فعالیت، به خوبی رضایت مشتریان را جلب نموده است. این رستوران منوی گسترده و متنوعی دارد و می‌توانید انواع غذاهای ایرانی را سفارش دهید. علاوه بر آن اگر هوس غذای شمالی هم کرده‌اید، غذاهای شمالی میزبان معرکه‌اند و هرکس باید حداقل یکبار امتحان کند.
رستوران میزبان دو شعبه دارد که یکی داخل هتل میزبان قرار داشته و دیگری در خیابان امام خمینی، شعبه دوم در شهر بوده و قدیمی‌تر است. البته هر دو شعبه غذاهای بسیار باکیفیتی ارائه می‌کنند. اگر یه این رستوران سری زدید یادتان نرود ماهی‌های بی‌نظیرش را امتحان کنید. البته سبزی‌پلو با ماهیچه میزبان هم حرفی برای گفتن دارد.
رستوران میزبان بابلسر
رستوران های بابلسر؛ رستوران میزبان بابلسر نزدیک هتل میزبان است | عکس: سجاد بهشتی
محیط رستوران میزبان نیز زیبا است و قرار نیست در جایی گرفته و خسته‌کننده غذا بخورید! علاوه بر آن پرسنل نیز حرفه‌ای برخورد می‌کنند. قیمت غذا متوسط رو به بالاست و حجم غذا نیز خوب است. در ضمن این رستوران چند سالن مجزا دارد که می‌توانید در آن‌ها جشن برگزار کنید؛ برای این کار به هماهنگی قبلی نیاز است.
اگر خواستید سری به این رستوران بزنید، نگران جای پارک نباشید زیرا میزبان دارای پارکینگ بوده و در طول صرف غذا خیالتان از بابت جای ماشین راحت است.
آدرس: شعبه یک: بابلسر، خیابان امام خمینی، نبش خمینی 6
شعبه دو: بابلسر، کیلومتر 3 کمربندی
تلفن: 01135284555
ساعت کار رستوران: 12تا 16 و 19:30 تا 23
رستوران ایتالیایی پیرو
این رستوران ایتالیایی غذاهای بسیار خوشمزه‌ای دارد که قطعا از آن‌ها خوشتان خواهد آمد. پیتزاهای پیرو خمیر نازکی دارند و دقیقا همان چیزی هستند که از یک پیتزا ایتالیایی انتظار دارید. علاوه بر پیتزا، چیزبرگر بسیار خوبی در پیرو سرو می‌شود که امتحانش می‌تواند به تجربه‎‌ای کم‌نظیر برای شما تبدیل شود.
حجم پیتزاها زیاد است و اگر اشتهای کمی داشته باشید و یا مخلفات زیادی مثل نان سیر و سیب زمینی سفارش دهید، یک پیتزا دو نفر را سیر را خواهد کرد. البته پیشنهاد ما این است که در کنار پیتزا یا همبرگرتان حتما سالاد سزار رستوران را امتحان کنید. محیط رستوران نیز بسیار شیک است و کاملا مناسب قرارهای دونفره می‌باشد.
کیفیت غذاهای پیرو با تهران قابل مقایسه است. قیمت‌ها البته کمی بالاست که کاملا ارزش این کیفیت و طعم خوب را دارد. نگران جای پارک هم نباشید که به راحتی گیرتان می‌آید.
آدرس: بابلسر، دریاکنار، خیابان ورودی اصلی
تلفن: 01135289998
پیتزا اوروئی
اولین ویژگی پیتزا اوروئی دکور متفاوت آن است. قبل از ورود پنجره‌های گرد و متفاوت این فست‌ فودی توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. ولی این همه ماجرا نیست؛ در پیتزا اوروئی می‌توانید پیتزاهای خوشمزه، انواع سوخاری، همبرگر و... را با قیمتی مناسب سفارش دهید و از طعم آن‌ها لذت ببرید.
پیتزا ارویی بابلسر
رستوران های بابلسر؛ پیتزا پپرونی اینجا عالی‌ست | عکس: امیر دباغ
اگر برای انتخاب مردد هستید باید به شما بگوییم پیتزا مخصوص اورئویی بهترین پیتزای آنجاست. البته به سلیقه خودتان بستگی دارد اما می‌توانید به ما اعتماد کنید! حجم غذا نیز معمولی است و به اندازه تمام پیتزاهایی است که قبلا خورده‌اید. اما اگر فکر می‌کنید سیر نخواهید شد می‌توانید در کنار غذا سیب زمینی نیز سفارش دهید. البته منوی پیتزا اوروئی بسیار متنوع و گسترده است و امکان سفارش خیلی چیزها را خواهید داشت.
آدرس: بابلسر، انتهای خیابان پاسداران، به سمت فریدون کنار، نرسیده به میدان معلم
تلفن: 01125224012
کافه رستوران دنج
کافه رستوران دنج محیط بسیار زیبایی دارد و البته در کنار آن غذاهای بسیار خوبی را سرو می‌کند. پیشنهاد ما پاستا آلفردو است که در دنج طرفداران زیادی دارد. حجم غذاهای دنج هم زیاد است و برای یک نفر کاملا کافی می‌باشد.
بسیاری از افراد این کافه رستوران را برای برگزاری تولید انتخاب می‌کنند و اوقات بسیار خوبی برای خود رقم می‌زنند. اجرای موسیقی زنده نیز سبب شده است که کافه محیط بسیار مناسب‌تری برای تولد و البته صرف غذا باشد.
آدرس: بابلسر، کیلومتر 2 اتوبان دریاکنار، بعد از سیتی سنتر صالح
تلفن: 01135290790
09125940551
اینستاگرام
رستوران باغ رز
رستوران باغ رز از بهترین رستوران های بابلسر است، به اندازه‌ای که اگر به بابلسر سفر می‌کیند حتما باید سری به این رستوران بزنید. البته اگر به صورت گذری نیز چشمتان به این رستوران افتاد حتما خواهید فهمید که چه رستوران خوبی است؛ زیرا این رستوران همیشه مملو از جمعیتی است که برای صرف غذاهای بسیار باکیفیت به این رستوران مراجعه نموده‌اند.
رستوران باغ رز بابلسر
رستوران های بابلسر؛ رستوران باغ رز ساختمان زیبایی دارد | عکس: رضا مظاهری
باقالی پلو و گردن، مرغ ناردونی، شیشلیک، کته کباب ترش همه جزو غذاهای خوب این رستوران هستند که حجم زیادی هم دارند. البته در باغ رز دست روی هر غذایی بگذارید پشیمان نخواهید شد؛ محبوبیت باغ رز گواه این مدعاست.
علت نام‌گذاری رستوران هم گل‌های رزی است که در محوطه قرار دارند و به زیبایی محیط افزوده‌اند. جای پارک هم به راحتی پیدا می‌شود و مجبور نیستید با شکم گرسنه زمان زیادی برایش صرف کنید.
آدرس: بابلسر، کیلومتر 7 جاده بابلسر، بابل
تلفن: 01135376000
فست فود پاپا ژرژ
فست فود پاپا ژرژ محیط بسیار شیک و خاصی دارد. اگر هوس کرده‌اید عکس‌های خوشگل برای شبکه‌های اجتماعی از خودتان و غذا بگیرید این فست فود مکان کاملا مناسبی است. پیتزا پپرونی جزو پیتزاهای خوشمزه و باکیفیتی است که می‌توانید در این مکان سفارش دهید. سایر غذاهای منو در دسته‌بندی‌های ساندویچ، فست فود، سالاد و پاستا تقسیم می‌شوند که امتحانشان خالی از لطف نیست.
راستی جای پارک هم راحت پیدا می‌شود پس این بار که گذرتان به بابلسر افتاد حتما سری به پاپا ژرژ بزنید.
آدرس: میدان معلم، اول جاده دریاکنار
ساعات کاری: 14 تا 12 نیمه شب        جمعه‌ها: 8 تا 12 نیمه شب
رستوران گشنیز
در این رستوران بابلسر امکان صرف غذاهای ایرانی و فرنگی را دارید. غذاهایی که همگی‌شان کیفیت بسیار خوبی دارند. برخورد مدیریت و پرسنل نیز خوب است و رضایت شما را جلب خواهد کرد. پاستا آلفردو یکی از انتخاب‌های خوبی است که در گشنیز امکان سفارش آن را دارید که حتما مورد پسندتان واقع خواهد شد.
محیط گشنیز هم لوکس است که مزیت مهمی برای افراد و به خصوص جوانان محسوب می‌گردد. آخر هفته‌ها در این مکان موسیقی زنده هم وجود دارد که صفا و صمیمت رستوران را بیشتر می‌کند. ممکن است پیدا کردن جای پارک کمی سخت باشد که البته گشنیز ارزش این را دارد که برای رسیدن بهش کمی تلاش کنید!
آدرس: بابلسر، جاده دریاکنار، روبروی ایران کتان
ساعت کار: 11 تا 16 و 19:30 تا 23:45
برچسب(ها)
موقعیت(ها)

مژگان هستم 21 ساله؛کتاب زیاد می‌خونم و مطلب زیاد می‌نویسم، در مورد همه چی! برای خودم و برای کار. رشته‌ام کامپیوتره اما همیشه به ادبیات علاقه داشتم. بقیه علایقم هم رانندگی، خرید، سفر و یه سری چیزای دیگه‌اس.

امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است ۵ / 4.5 38 نفر
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.