راهنمای شکم گردی در نور

15 تیر، 1399
15 تیر، 1399
مدت مطالعه :
بدون شک وقتی که آخر هفته فرا می‌رسد و به فکر گذراندن چند روز تعطیلی در شمال می‌افتید، شهرستان نور با آن همه جاذبه‌های گردشگری که دارد، می‌تواند مقصد ایده‌آلی باشد. شکم‌گردی در نور و مزه کردن غذاهای محلی می‌تواند برنامه‌ای بسیار متفاوت برای آخر هفته شما و خانواده شما باشد. زیبایی‌های خاص شهرستان نور همراه با رستوران‌های خوب با انبوهی از غذاهای محلی و سنتی، می‌توانند دست در دست هم دهند و یک تجربه متفاوت از شکم‌گردی در نور را برای شما به یادگار بگذارند. در این مطلب قصد معرفی بهترین رستوران های نور را داریم پس با اسمارتیز همراه باشید.
رستوران لاویج نور
یکی از بهترین رستوران های نور که معماری و طراحی خاصی نیز دارد رستوران لاویج است. این رستوران همچنین یکی از قدیمی‌ترین و خوش‌نام‌ترین رستوران‌های منطقه است که 35 سال سابقه‌ی ارائه‌ی خدمات به گردشگران و مسافران دارد. حاصل این 35 سال کوله باری از تجربه و تخصص است. وقتی که وارد رستوران می‌شوید صرف نظر از معماری و چیدمان زیبا و رنگ آمیزی هوشمندانه که فضایی سرشار از آرامش را در اختیار شما قرار می‌دهد، یکی از اولین مواردی که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد رفتار حرفه‌ای کارکنان این رستوران است. برخورد همه‌ی کارکنان رستوران بسیار گرم و دوستانه است.
فضای داخلی رستوران چیدمان بسیار خلاقانه‌ای دارد. در طراحی فضای داخلی، چوب از پرکاربردترین مواد و مصالح استفاده شده در این رستوران است و همین موضوع فضایی را به وجود آورده که حس تازگی را به گردشگر القا می‌کند. برای ایجاد حسی متفاوت و خودمانی در این رستوران از میزهای گرد استفاده شده.
از بحث طراحی داخلی و بیرونی رستوران که بگذریم، بسیار می‌توان در مورد منوی غذایی این رستوران سخن گفت. وقتی که میزی را انتخاب می‌کنید و پس از چند لحظه منوی غذایی را باز می‌کنید، شاید اولین نکته‌ای که توجه شما و بسیاری از گردشگران را جلب کند، تنوع غذایی بالای این رستوران است. در این رستوران انواع غذاهای محلی، ایرانی و فست فود سرو می‌شود.
در مورد کیفیت مواد غذایی و بر اساس نظرات مسافرانی که از این رستوران دیدن کرده‌اند، می‌توان گفت که در درجه اول کیفیت مواد غذایی و تازگی آن‌ها در سطح بسیار بالایی است که می‌تواند تا حدودی توجیه کننده قیمت بالای نسبی غذاهای این رستوران باشد. از غذاهای محبوب این رستوران باید به غذاهای دریایی از جمله ماهی سفید و غذاهای محلی و سنتی مازندران اشاره کرد. البته طبق گفته بسیاری از گردشگران انواع کباب‌های سرو شده در این رستوران نیز طعم بسیار خوبی دارند.
در کل رستوران لاویج شهرستان نور با توجه به فضای بسیار بزرگ و دل‌باز چیدمان و طراحی بسیار دوست داشتنی و صد البته کیفیت بالای مواد غذایی به ویژه انواع غذاهای دریایی و سنتی، می‌تواند بستری بسیار مناسب برای گذراندن حتی چند وعده غذایی برای شما و خانواده شما باشد.
آدرس: مازندران، شهرستان نور، روبی و روبروی هلال احمر جنب بانک پاسارگاد
شماره تماس: 0122622184

رستوران کاسپین نور
از دیگر رستوران‌های نور که می‌توانید همراه با خانواده خود در فضای دل‌باز و بزرگ آن وقت بگذرانید، رستوران کاسپین نور است. این رستوران در یک موقعیت مکانی مناسب در کنار پارک جنگلی نور قرار گرفته است بسیاری از گردشگران پس از گشت و گذاری کوتاه در جنگل نور، روی به این رستوران می‌آورند. فضای این رستوران بسیار بزرگ است به طوری که توانایی پذیرایی از 500 نفر را دارد. معماری و چیدمان داخلی رستوران بسیار ساده است. میز و صندلی‌های رستوران نیز به دور از هرگونه اضافه کاری به طور خیلی ساده پشت سر هم قرار گرفته‌اند.
تنوع غذایی این رستوران نیز قابل توجه است که یکی از نقاط قوت این رستوران محسوب می‌شود. رستوران کاسپین نور به عنوان یکی از بهترین رستوران های نور وعده‌های غذایی با کیفیتی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. با توجه به دیدگاه گردشگران که پیش‌تر در این رستوران غذا صرف کرده‌اند، غذاهای محلی این رستوران طعم بسیار خوبی دارند. از نقاط ضعف این رستوران که یک بی سلیقگی محض است، باید به قرار دادن تکه‌ای از نایلون بر روی میزها اشاره کرد که واقعاً وجه داخلی رستوران را زشت کرده است. از این مورد که بگذریم در کل رستوران کاسپین نور با توجه به کیفیت خوب و مواد غذایی و کارکنان حرفه‌ای که از آن برخوردار از می‌تواند مکان بسیار مناسبی برای گذراندن یک وعده غذایی بعد از گردش در جنگل نور باشد.
آدرس: مازندران نور، روبروی در خروجی پارک جنگلی نور
شماره تماس: 0116273838
رستوران کاسپین نور
رستوران کاسپین نور
رستوران مازرون
بدون شک رستوران مازرون به عنوان یکی از بهترین رستوران های نور می‌تواند یکی از گزینه‌های شما برای صرف چند وعده غذایی باشد. این رستوران در یک فضای بسیار زیبا قرار گرفته است. معماری رستوران به شیوه‌ای صورت گرفته است که محیط و فضای آن را بسیار دل‌باز ساخته است. علاوه بر این که می‌توانید در داخل رستوران غذای خود را میل کنید، همچنین در صورت تمایل می‌توانید از میز‌هایی که در فضای زیبای بیرون از رستوران چیده شده‌اند استفاده کنید. طراحی و چیدمان فضای بیرونی و داخلی رستوران بسیار خوب است و می‌تواند که هر گردشگری را راضی نگه دارد. رستوران مازرون به عنوان یک رستوران ایرانی تنوع غذایی بسیار خوبی دارد و می‌توانید در این رستوران طعم خوب غذاهای ایرانی و محلی را مزه کنید.
آدرس: مازندران، نور، ابتدای کمربندی
شماره تماس: 011445512229

رستوران مستر دیزی نور
شاید بعد از صرف چند وعده غذایی در چند تا از رستوران‌های شهرستان نور، فکر و خیال صرف یک وعده غذایی متفاوت‌تر را داشته باشید. مستر دیزی شهرستان نور بدون شک می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. این رستوران یکی از شعب مجموعه رستوران‌های زنجیری مستر دیزی است. موقعیت مکانی رستوران نیز بسیار مناسب و ایده آل و در کنار پارک جنگلی زیبای نور قرار گرفته است و  بسیاری از گردشگران پس از گشت و گذار در این مگان زیبا با خستگی برای صرف یک وعده غذایی با کیفیت و متفاوت روی به رستوران مستر دیزی می‌آورند.
فضای داخلی رستوران نه چندان بزرگ ولی خب چیدمان خوب و مناسبی دارد. برای راحتی هر چه بیشتر گردشگران هم از میز و صندلی و هم میزهای سنتی استفاده شده است. با توجه به نظرات گردشگران در خصوص این رستوران می‌توان عنوان کرد که مواد غذایی سرو شده در این رستوران کیفیت و کمیت بسیار قابل قبولی قرار دارند و تازگی مواد غذایی را می‌توان احساس کرد. فضای داخلی رستوران بسیار گرم و صمیمانه و برخورد کارکنان نیز بسیار خوب و صمیمانه است.
آدرس: مازندران، نور، کمربندی، روبروی پارک جنگلی نور
مستر دیزی
دیزی مخصوص مستر دیزی
رستوران احمد کبابی
این رستوران که یکی از قدیمی‌ترین کبابی‌های شهرستان نور است با کیفیت و مزه خوب انواع کبابی که سرو می‌کند محبوب بسیاری از اهالی شهرستان نور است. این غذاخوری در عین اینکه بسیار کوچک است اما یکی از بهترین کباب‌های شهرستان نور را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. به گفته بسیاری از گردشگران و محلی‌های این منطقه، کته کبابی‌های غذاخوری احمد کبابی نیز بسیار خوشمزه و از معروفیت خاصی میان مردم برخوردار هستند. بعد از صرف هر وعده غذایی چرب و چیلی می‌توانید از سرویس چای این غذا خوری نیز استفاده کنید. قیمت مناسب غذاهای این رستوران را باید از نقاط قوت آن در نظر گرفت.

رستوران کی اف سی دان
از دیگر رستوران‌های شهرستان نور که می‌توانید تجربه‌ای متفاوت داشته باشید می‌توان به رستوران کی اف سی دان نور اشاره کرد. در این رستوران با کیفیت که از فضای بزرگ نیز برخوردار است می‌توانید انواع و اقسام سوخاری‌ها را سفارش دهید و تجربه شکم گردی در نور خود را کامل‌تر کنید. غذای رستوران بسیار بزرگ و فاصله میز‌ها از هم بسیار خوب است. رفتار خوب کارکنان رستوران نیز را باید یکی از نقاط قوت آن در نظر گرفت.
آدرس: مازندران، نور، خیابان امام خمینی، روبروی خیابان شقایق
 از دیگر رستوران‌های خوب شهرستان نور می‌توان به رستوران لاله، رستوران زیتون، فست فود عطاویچ و رویان برگر اشاره کرد. اگر شما هم در سفر به شهرستان نور از رستوران خوبی بازدید کرده‌اید، خوشحال خواهیم شد که تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
برچسب(ها)
موقعیت(ها)

دانش آموخته دانشگاه تهران هستم. زمین شناس هستم با کمی استعداد در نوشتن. نوشتن و یادگرفتن زبان تازه رو دوست دارم. دوست دارم بنویسم و فرقی نمی‌کنه به فارسی باشه یا انگلیسی یا کردی یا ترکی. الان هم افتخار نصیبمون شد و عضوی از اسمارتیز هستم.

امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است ۵ / 4.3 36 نفر
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.