اغذیه نشاط تهران

17 تیر، 1399
17 تیر، 1399
مدت مطالعه :
وقتی هوس فست‌فود می‌کنید، کیفیت غذا مهم است یا جو و اتمسفر جایی که انتخاب می‌کنید؟! اغذیه نشاط تهران ثابت کرده کیفیت غذا همیشه حرف اول را می‌زند! اگر مسیرتان به ستارخان و کوچه لادن افتاده باشد، بوی کباب ترکی این فست‌فود شما را هم وسوسه می‌کند که در صف‌های طولانی آن منتظر بمانید. 
با اسمارتیز همراه باشید تا در این مطلب با شناختن بیشتر اغذیه نشاط تهران، نشاط را به شکم‌های شما بیاوریم!
اغذیه نشاط تهران از کجا آمد؟ 
فضای بیرونی فست فود نشاط تهران
فضای بیرونی اغذیه نشاط تهران
در سال 1350 بعد از چندین سال زحمت و تلاش، امام وردی غفاری، شهریور اغذیه نشاط تهران را تأسیس کرد. او که از شهرستان آمده بود پول زیادی برای تأسیس یک رستوران بزرگ و مجلل نداشت، پس رستورانی کوچک به کمک پسران و چند کارگر راه‌اندازی کرد.
در آن سال‌ها هنوز فست‌فود جایی در دل ایرانیان نداشت و شاید افراد کمی ترجیح می‌دادند به جای غذای خانگی به رستوران بروند و در بیرون غذا بخورند. با این حال آقای غفاری تسلیم نشد. با پشتکار و صبری که داشت تک‌تک مشکلات را از پیش روی برداشت و هرچه در چنته داشت را رو کرد تا توانست خود را معرفی و ماندگار کند.
در آغاز مشتریان کمی به اغذیه نشاط تهران سر می‌زدند اما به دلیل کیفیت و مزه لذیذ غذاها که زیر زبان‌ها می‌ماند، مشتریان روز به روز بیشتر شدند تا جایی که برای رسیدن به غذاهای خوشمزه مجبور بودند در صفی طولانی انتظار بکشند.
خلاقیت در کنار حفظ کیفیت
خلاقیت آقای غفاری یکی از رموزی بود که اغذیه نشاط تهران را سرپا نگه داشت. با اینکه در سال‌های اول تأسیس پول زیادی برای تجهیز رستوران وجود نداشت، ذهن خلاق مدیر نشاط به کمک آن آمد. جالب است بدانید مرغ بریان و کباب ترکی که از غذاهای خوشمزه و همه‌پسند است، با ابتکار آقای غفاری برای اولین‌بار در ایران تولید شدند! 
در آن سال‌ها که دستگاه به خصوصی برای تهیه مرغ بریانی وجود نداشت، آقای غفاری با چرخاندن مرغ روی بخاری و اضافه کردن ترکیبات دست‌ساز به آن، مرغ بریانی لذیذی آماده کرد. البته این ابتکار در ابتدا با شکست روبرو شد، چرا که مردم با مرغ بریانی آشنا نبودند. 
خلاقیت آقای غفاری دوباره او را کمک کرد. این بار به شکم مرغ، مغز گردو و کشمش اضافه کرد تا اینکه در سال 1360 به بعد مرغ بریانی از غذاهای موردعلاقه مردم ایران شد. ذهن خلاق این مدیر، همیشه به دنبال به‌کارگیری راه‌های جدید بود. بعد از مرغ بریانی، آقای غفاری به ابتکار خود دستگاهی بزرگ برای آماده کردن کباب ترکی ساخت. 
وقتی دستگاه را به رستوران برد، کارگران تصور نمی‌کردند برای خدمت رسانی به مشتریان به چنین دستگاه بزرگی نیاز باشد. اما بعد از یک هفته دستگاه بزرگ کباب ترکی جوابگوی تقاضای مشتریان نبود! انواع دیگر غذاها در کنار سس‌های لذیذ اغذیه نشاط تهران، همگی با خلاقیت مدیر این رستوران تولیدشده‌اند و حالا آن را به یکی از منحصر به فرد ترین اغذیه‌ها در تهران تبدیل کرده است.
انتظار در صف طولانی برای رسیدن به کیفیت! 
اولین چیزی که با رسیدن به اغذیه نشاط تهران شما را متعجب می‌کند، صف‌های طولانی جلوی در این فست‌فود است. شاید این صف‌ها در نگاه اول شما را منصرف کند، اما فراموش نکنید هیچ صفی بی حکمت نیست! به خصوص صف‌های طولانی برای غذا که همیشه خبرهای خوبی با خود دارد.
کیفیت بالای غذای این رستوران در کنار تنوعی از انواع غذاها، افراد زیادی را به فست فود نشاط می‌کشاند. شاید زمانی که گرسنه‌اید انتظار کشیدن سخت‌ترین کار دنیا باشد، اما نشاط ارزشش را دارد. 
نمونه ای از غذاهای موجود در فست فود نشاط
نمونه ای از غذا های موجود در اغذیه نشاط
هرچقدر پول بدی "بیشتر" آش میخوری! 
در اغذیه نشاط، کیفیت همیشه اولویت اول است. کیفیت فوق العاده غذاهای این رستوران مشتریان وفاداری برای آن ایجاد کرده است. کیفیت غذایی که در رستوران نشاط تجربه می‌کنید، بیشتر از پولی است که برای آن می‌پردازید! این فست‌فود ثابت کرده مثل "هرچی پول بدی آش میخوری" همیشه هم درست نیست! 
غذاهای اغذیه نشاط تهران، همگی از مواد اولیه تازه و درجه یک تهیه می‌شوند. مدیر دقیق و پرتلاش این رستوران برای مشتریان خود اهمیت ویژه‌ای قائل است و با فراهم کردن مواد غذایی با کیفیت به آن‎ها احترام می‌گذارد. در این رستوران، بدون نگرانی از نحوه تهیه مواد اولیه از طعم لذیذ و به یادماندنی غذاها لذت می‌برید.
منو‌ی متنوع و خوشمزه! 
از مهم‌ترین دلایلی که اغذیه نشاط تهران را پرطرفدار کرده، تنوع بالای منو‌ی غذایی آن است. در منو‌ی این رستوران انواع ساندویچ‌های گرم و سرد، کباب ترکی، انواع سوخاری‌ها، پیتزاها و پیش غذاهای لذیذ به چشم می‌خورد.
در کنار فست‌فود انواع غذاهای برنجی نیز در این رستوران سرو می‌شود. چلوهای نشاط تهران از بهترین برنج‌های دانه بلند ایرانی با طعم و عطری دلپذیر تهیه می‌شود. گوشت، مرغ و ماهی نیز با مواد اولیه تازه و درجه یک طبخ داده شده و آماده می‌شوند. با این حال مردم در صف‌های طولانی این فست‌فود بیشتر به دنبال کباب‌های ترکی لذیذ و منحصر به فرد این رستوران هستند. 
کباب ترکی از محبوب ترین غذاهای اغذیه نشاط است که اگر آن را امتحان کنید از هیچ جای دیگری کباب ترکی سفارش نخواهید داد! در کنار کباب ترکی مرغ سوخاری که از ابداعات اولیه این رستوران بوده با کیفیتی مثالزدنی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و بسیاری از افراد فقط مرغهای بریانی و سوخاری این فست‌فود را ترجیح می‌دهند.
غذاهای برنجی فست فود نشاط
غذاهای برنجی اغذیه نشاط
چطور این همه غذا را بخوریم! 
از ویژگی‌های اغذیه نشاط تهران حجم بالای غذاها است. شاید در ابتدا با دیدن قیمت غذاها تصور کنید حجم کمی از غذا برای شما سرو خواهد شد اما با آماده شدن سفارش احتمالاً اول از خود می‌پرسید، چطور این حجم از غذا را بخورم! 
برای مثال پرس 3 نفره کباب ترکی نشاط، به راحتی برای 4 تا 5 نفر کافی است. سیب زمینی‌های دونفره آن نیز حجم زیادی دارند و شما را کاملاً سیر می‌کنند! در کنار سرو غذاهای با کیفیت و با حجم مناسب، سرویس رایگانی نیز در اختیار شماست که شامل نان، سس‌های دست‌ساز با طعمی خاص، ترشی، ته دیگ و هندوانه در فصل تابستان می‌شود.
فضایی خانوادگی در کنار پرسنل حرفه ای
اغذیه نشاط تهران رستورانی مجلل برای قرارهای کاری یا خانوادگی نیست. به دلیل تقاضای بالای مشتریان این رستوران، امکان فراهم آوردن محیطی بزرگ و مجلل وجود ندارد. با این حال اگر قصد دارید لذت خوردن یک غذای با کیفیت دسته‌جمعی را بچشید، نشاط تجربه ای فراموش نشدنی برای شما رقم خواهد زد. 
فضای تمیز و خانوادگی این فست‌فود در کنار موسیقی لایت، نشاطی واقعی در دل ایجاد می‌کند. مدیر مهربان نشاط، آقای غفاری با برخوردی محترمانه و صمیمی در دل تمام مشتریان جایگاهی خاص دارد. پرسنل رستوران نیز با وجود شلوغی رستوران خدماترسانی را به نحو احسن انجام داده و در نهایت دقت و نظم به کار خود مشغول‌اند.
فست فود نشاط
فست فود نشاط
تولد یک شعبه جدید
45 سال بعد از تأسیس اغذیه نشاط تهران در ستارخان، مدیریت آن تصمیم گرفت، شعبه جدیدی افتتاح کرده و نشاط را در همه جای تهران پخش کند! 
در سال 1395 شعبه جدید اغذیه نشاط در مرزداران راه اندازی شد. این شعبه که دارای 3 طبقه و بالکن است فضایی بزرگ و مجلل برای مشتریان فراهم آورده و مواد اولیه خود را از شعبه اصلی تهیه می‌کند. پس اگر به فکر تجربه غذایی لذیذ در محیطی لوکس و آرام هستید، شعبه مرزداران انتخاب هوشمندانه‌تری است. نگران کیفیت غذا هم نباشید، کیفیت در نشاط همیشه حرف اول را می‌زند! 
چطور به اغذیه نشاط تهران برویم؟ 
اگر قصد رفتن به شعبه اصلی فست‌فود نشاط تهران را دارید، بهتر است به فکر جای پارک باشید! این شعبه پارکینگی ندارد و شاید پیدا کردن جای پارک تا حدودی شما را به دردسر بیاندازد.
شعبه اصلی در ستارخان و نبش کوچه لادن قرارگرفته و همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23:45 آماده خدمت رسانی است. برای سفارش غذاهای ایرانی نشاط لازم است به ستارخان، نبش کوچه محمدی سر بزنید که ساعت کاری آن همه روزه 12 تا 23 است. برای رفتن به شعبه مرزداران و تجربه فوق العاده غذاها در آن جا، از 12 ظهر تا 12 شب فرصت دارید به بلوار مرزداران بروید. خیابان آریافر بین گلستان پنجم و هفتم نشاط در انتظار شماست! 
آدرس و راه‌های ارتباطی فست‌فود نشاط تهران
جدیدترین اطلاعات و اخبار روز فست‌فود نشاط تهران را از سایت رسمی این رستوران و صفحه اینستاگرامی آن می‌توانید دنبال کنید.
کلام آخر
اغذیه نشاط از دل تاریخ تهران می‌آید. جایی که مدیری خلاق تصمیم به افتتاح رستوران می‌گیرد. با گذشت سال‌ها، کیفیت غذاها و مشتریمداری همچنان اولویت‌های مدیر این رستوران است و همین عامل آن را به یکی از بهترین فست‌فودهای تهران تبدیل کرده است. 
تجربه کباب ترکی و مرغ بریانی اغذیه نشاط تهران شما را با دنیایی تازه از مزه‌ها آشنا می‌کند که بسیار لذت‌بخش خواهد بود. پیشنهاد می کنیم این تجربه خوشمزه را از خود دریغ نکنید.

مطلب بهترین رستوران های تهران را از دست ندهید.
برچسب(ها)
موقعیت(ها)
امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است ۵ / 4.2 20 نفر
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.