آغاز کار هواپیمایی ایزی جت از 1 جولای

11 تیر، 1399
11 تیر، 1399
مدت مطالعه :
بعد از سه ماه طولانی بدون هیچ پروازی، ایزی جت اعلام کرده است که تا ماه آگوست حدود سه چهارم از شبکه‌ی پروازهای خود را از سر خواهد گرفت. شرکت هواپیمایی ایزی جت اعلام کرد که یک میلیون صندلی در سراسر اروپا به فروش می‌رسد. با هم ببینیم قوانین خرید بلیط از ایزی جت چه تغییراتی کرده است؟ با اسمارتیز همراه باشید.

از امروز، 1 جولای پروازهای شرکت هواپیمایی ایزی جت دوباره از سر گرفته شد، در طی این پروازها تمام خدمه باید از ماسک استفاده کنند و هیچ غذایی در طول پرواز سرو نمی‌شود.
شرکت هواپیمایی Luton برای جلب توجه مشتریان، بزرگ‌ترین فروش تابستانی خود را ارائه داد. به این شکل از تاریخ 1 جولای تا 31 اکتبر 2020 امکان رزرو بیش از یک میلیون پرواز به مقاصدی در سراسر اروپا که برای تعطیلات مناسب هستند، با قیمت 29.99 پوند وجود دارد.
این شرکت‌ هواپیمایی ارزان قیمت هم قصد دارد 50 درصد از 1022 مسیر پرواز خود را در ماه جولای و 75 درصد را در ماه آگوست از سر بگیرد. گرچه نسبت به خدمات ارائه شده پروازهای کم‌تری در دسترس خواهد بود، ولی پروازهای داخلی، شهری و مقاصد ساحلی و همچنین بخش‌های اصلی شهرهایی مانند پاریس، میلان و رم، جزایر بالئاریک و قناری که در تابستان آفتاب دلپذیری دارند، مناطق سرزنده و فرهنگی ایتالیا، کراواسی و پرتغال و حتی مقاصد عجیبی مانند مصر و مراکش همچنان پابرجا خواهد ماند.
رابرت کری، مدیر ارشد بازاریابی و برنامه‌ریزی ایری جت اظهار داشت: «مایلیم در کمال خرسندی اعلام کنیم که اکثر پروازهای ما در سراسر اروپا به زودی از سر گرفته خواهند شد، یعنی مشتریان هنوز هم می‌توانند برای تعطیلات تابستانی خودشان را به مکان موردنظر خود برسانند.»
هواپیمای ایزی جت
پروازهای ایزی جت از 1 جولای از سر گرفته شد
وی ادامه داد: «ما مایلیم به مشتریانمان کمک کنیم دوباره پروازهای خود را شروع کنند، به همین دلیل هم یک میلیون صندلی با قیمت 29.99 پوند برای تعطیلات تابستان امسال پیشنهاد داده‌ایم. محدودیت‎های سفر کم کم برداشته می‌شوند و تقاضاهای سفر زیاد شده است، بنابراین اکنون بهترین زمان برای ارائه‌ی این پیشنهاد فروش است.»
این شرکت هواپیمایی اعلام کرده است که از 15 ژوئن ابتدا پروازهای فرودگاه گتویک در لندن، بریستول، بیرمنگام، لیورپول، نیوکاسل، ادینبورگ، گلاسکو، اینورنس و بلفاست در انگلیس از سر گرفته خواهند شد.
اقدامات امنیتی و پروتکل‌های بهداشتی
رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در فرودگاه و در طول پرواز
رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در فرودگاه و در طول پرواز
اقدامات جدیدی با مشورت مقامات حمل و نقل هوایی ICAO و EASA اجرا خواهد شد، این اقدامات شامل ضدعفونی کردن هواپیماها، مشتریان، کابین‌ها و کف هواپیما خواهد بود، تمام خدمه هم باید از ماسک استفاده کنند. هیچ غذایی در طول پرواز سرو نخواهد شد.
اقدامات ایمنی
همه‌ی مسافران و خدمه‌ی هواپیما باید در تمام طول پرواز از ماسک استفاده کنند.
در ابتدا خدمات bistro و بوتیک در دسترس نخواهد بود. در تمام پروازها تجهیزات بهداشتی اضافی شامل ماسک، دستکش و ضدعفونی کننده‌ی دست در دسترس خواهد بود. در حال حاضر هواپیماها با فناوری تصفیه‌ی هوا مجهز شده‌اند. فیلترهای دارای راندمان بالا، 99.97 درصد از آلاینده‌های موجود در هوای کابین از جمله ویروس‌ها و باکتری‌ها را فیلتر می‌کنند. این فیلترها مشابه همان فیلترهایی هستند که در بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و هوای کابین هر 3 یا 4 دقیقه یک بار عوض می‌شود.
اقدامات ایمنی در فرودگاه
برای محافظت از مشتریان و خدمه‌ی زمینی فرودگاه، مسافران برای چک کردن چمدان‌های خود از بگ دراپ اتوماتیک استفاده می‌کنند و در منطقه‌ی بازرسی فرودگاه و جایی که بگ دراپ‌ها در دسترس نیستند صفحه‌هایی نصب خواهند شد.
خدمه‌ی فرودگاه و هواپیما هیچ یک از اسناد مسافران را بررسی نخواهند کرد، پس از شما درخواست می‌شود که اسناد خود را ارائه داده و آن‌ها را اسکن کنید. ثبت نام آنلاین قبل از ورود به فرودگاه هم امکان پذیر است و شما می‌توانید برنامه‌ی مربوطه را روی گوشی هوشمند خود دانلود کنید و قبل از رفتن به فرودگاه مدارک مورد نظر را چاپ کنید.
خدمه‌ی زمینی در تمام زمانی که چمدان‌های مسافران را داخل هواپیما می‌برند یا آن‌ها را بیرون می‌آورند از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند.
سایر اقدامات دیگری که در فرودگاه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند شامل پوشیدن ماسک، پر کردن فرم‌های سلامتی قبل از پرواز و چک کردن دمای بدن است.
فاصله‌ی اجتماعی در فرودگاه‌ها در گیت‌های بازرسی و در طول چک کردن مدارک مسافران رعایت می‌شود. در طول پرواز و در صورت امکان، مسافران می‌توانند صندلی‌های خود را با فاصله از سایر مسافرانی که جزو همراهانشان نیستند انتخاب کنند و جای دیگری که صندلی خالی در دسترس است بنشینند.
برچسب(ها)
امتیاز دهید نظری تا کنون ثبت نشده است
نظرتو با ما مطرح کن
نظرات دیگران
اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می‌دهد.